Reklama
  • Poniedziałek, 29 lipca 2013 (10:00)

    Zmniejsz rozstępy i cellulit

Zapomnisz o nich, używając regularnie odpowiednich kosmetyków. Powinny zawierać one: kofeinę, 24-karatowe złoto, olejek arganowy. Także kompleks wyszczuplający i ziołowe ekstrakty (z alg, skrzypu polnego).

Reklama

Dzięki temu ujędrnią i wygładzą skórę. Przyspieszą one spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu pomogą ci wyrzeźbić sylwetkę.

Ale pamiętaj: nie wystarczy raz posmarować się takim ujędrniającym preparatem. Stosuj go codziennie co najmniej przez dwa miesiące.

Zawsze wcieraj go, zataczając dłońmi kółka (od dołu ku górze ciała). Poprawisz krążenie krwi, a to wpłynie na lepszy wygląd skóry i poprawę jej kolorytu.

Bella Relaks
Więcej na temat:cellulit | rozstępy

Zobacz również

  • Gdy masz wrodzoną skłonność do nadmiernego gromadzenia tłuszczu i powstawania cellulitu, potrzebna jest odpowiednia dieta, ćwiczenia i preparaty rozbijające tkankę tłuszczową. więcej

Wasze komentarze: 1,

Dodaj komentarz
Danielka

~Danielka -

Z cellulitem nie jest tak łatwo. Ja co prawda się go pozbyłam, ale trochę to trwało. Robiłam codziennie przysiady, smarowałam się Celluline, a do tego chodziłam raz na 2 tygodnie na masaże... Długa droga ale cel osiągnięty :)