Reklama
 • Wtorek, 29 września 2015 (11:00)

  Zawarta w kawie kofeina skutecznie zmniejsza pomarańczową skórkę. Dlatego jest wymarzonym składnikiem aromatycznych zabiegów na uda i biodra.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 września 2015 (14:05)

  Jest wiele metod pomagających zwalczyć nielubianą pomarańczową skórkę. Stosowanie odpowiednich preparatów to nie wszystko. Efekt gładkiej skóry przyniosą kompleksowe działania. 1 Cellulit nie lubi zimna. Pod prysznicem stosuj zimny i ciepły natrysk, to pobudzi mikrokrążenie i zmniejszy pomarańczową skórkę. Masuj też ciało szorstką rękawicą. 2 Na sucho, nawet dwa razy dziennie, wyk

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 września 2015 (13:00)

  Podobno mezoterapia stosowana jest do usuwania zmarszczek, ale słyszałam, że wykorzystywana jest także w walce z cellulitem. Czy to prawda i na czym taki zabieg polega? Małgorzata z Ustki

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lipca 2015 (11:05)

  Lato to ten moment, kiedy więcej ciała odkrywamy, niż zakrywamy. I nagle zauważamy wszystkie niedoskonałości – a szczególnie cellulit. Co z nim zrobić?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (15:05)

  Nierówna i pofałdowana skóra ud, bioder, kolan, pośladków, ramion najczęściej oznacza cellulit. Za nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej często odpowiada nadmiar estrogenu, uwarunkowania genetyczne, brak ruchu i zła dieta. Cellulit zbity w zgrubienia pod skórą czasami nawet sprawia ból. Jak się go pozbyć? Niezastąpione są masaże podczas aplikacji kosmetyków lub pod prysznicem (gdy ciało jest natłuszczone lub wilgotne). Bo cellulit bardzo nie lubi ugniatania

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 czerwca 2015 (10:00)

  Warto, najlepiej wieczorem, poświęcić kilka minut, aby umiejętnie nałożyć kosmetyki użyte w kuracji. Dzięki temu zadziałają szybciej i skuteczniej! Opisane poniżej ruchy powtarzamy kilka razy, stopniowo dobierając porcje preparatu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 10 czerwca 2015 (10:00)

  W pozbyciu się pomarańczowej skórki pomogą nam specjalne kosmetyki wyszczuplające – tzw. remodelatory i sera. Dzięki skoncentrowanym składnikom (np. kofeina, plankton) skutecznie rozbijają grudki tłuszczowe i przywracają skórze gładkość.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 1 czerwca 2015 (11:05)

  Ostatnie słowo w pielęgnacji antycellulitowej nie zostało jeszcze powiedziane. Ale dobrze dobrane żele i obiecujące nowości pozwolą uzyskać oczekiwany efekt.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 maja 2015 (11:05)

  Choć często nazywamy go niewinnie skórką pomarańczową, to walka z nim spędza nam sen z powiek. Skąd się bierze cellulit i jak skutecznie go usunąć, podpowiada Joanna Zys, kosmetolog z warszawskiego salonu Sense and Body SPA.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 maja 2015 (13:05)

  Wypróbuj okłady, olejki i maseczki na bazie darów natury. Naturalne terapie antycellulitowe nie dość, że są łatwe i nie czasochłonne w przygotowaniu, to jeszcze naprawdę skuteczne w działaniu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0